Publiczne Przedszkole "Baśniowa Kraina" | ul. Orwida 22 | 05-200 Wołomin22 787 00 42 info.przedszkole@vp.plCzynne: 6-18

Viet vo Dao

Strona 7 z 15

Zajęcia Sztuk Walki prowadzone są w formie zabawy przystosowanej do możliwości fizycznych i psychicznych małego dziecka. Są to ćwiczenia wzmacniające mięśnie, poprawiającego koordynację ruchową i ogólną sprawność fizyczną małego człowieka. Nauka technik sztuk walki już u najmłodszych procentuje nie tylko podniesieniem sprawności fizycznej, zwłaszcza widoczną poprawą koordynacji ruchowej, czy wzrostem pojemności płuc, wpływa także na koncentrację, uczyć zachowań w grupie, pozwala dziecku przeżyć niezwykłą przygodę.

Zajęcia mają za Adanie kształtowanie u przedszkolaków pewności siebie, stanowczości, umiejętności dążenia do celu, spokoju i koncentracji a więc sposób na wychowanie a nie tylko nauka walki. Zajęcia Sztuk Walki prowadzone są w formie zabawy przystosowanej do możliwości fizycznych i psychicznych małego dziecka. Są to ćwiczenia wzmacniające mięśnie, poprawiającego koordynację ruchową i ogólną sprawność fizyczną małego człowieka. Nauka technik sztuk walki już u najmłodszych procentuje nie tylko podniesieniem sprawności fizycznej, zwłaszcza widoczną poprawą koordynacji ruchowej, czy wzrostem pojemności płuc, wpływa także na koncentrację, uczyć zachowań w grupie, pozwala dziecku przeżyć niezwykłą przygodę.

Na zajęciach panuje miła i radosna atmosfera a Instruktor jest kompetentny i tryska humorem. Cały czas serdecznie zachęcamy do zapisów na zajęcia.

 

GALERIA ZDJĘĆ

Menu

Przyjmujemy już zapisy na rok przedszkolny 2021/2022.

Zapraszamy:

Rodziców dzieci urodzonych w 2014 zapraszamy do zapoznania się z ofertą Naszej Szkoły i składania podań do klasy I.