Publiczne Przedszkole "Baśniowa Kraina" | ul. Orwida 22 | 05-200 Wołomin22 787 00 42 info.przedszkole@vp.plCzynne: 6-18

Chcesz zobaczyć co robi Twoje dziecko w Przedszkolu?

W naszym przedszkolu istnieje możliwość skorzystania z monitoringu. Dostęp do „podglądu” jest zabezpieczony hasłem, które zostaje Państwu indywidualnie nadane.
Dzięki temu udogodnieniu będą Państwo mogli w każdej chwili za pośrednictwem internetu zobaczyć co Wasze dziecko robi w przedszkolu lub ogrodzie. Jak się bawi. Jak je. Jak uczestniczy w zajęciach itp. Da to Państwu niepowtarzalną okazję do obserwacji dziecka wśród rówieśników w wielu codziennych sytuacjach. Taka możliwość z pewnością pomoże Państwu poznać tą sferę zachowań dziecka, na którą wpływ ma obecność rodzica.

Wszystkich zainteresowanych szczegółami zapraszam do sekretariatu przedszkola.

Przyjmujemy już zapisy na rok przedszkolny 2017/2018.

Rodziców dzieci urodzonych w 2010 i 2011 zapraszamy do zapoznania się z ofertą Naszej Szkoły i składania podań do klasy I.